اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی تبریز

آرشیو آخرین اخبار

برگزاری دوره های آموزش مجازی( آنلاین) بازاریابی دیجیتالی برای اعضاء اتاق تبریز

برگزاری دوره های آموزش مجازی( آنلاین) بازاریابی دیجیتالی برای اعضاء اتاق تبریز

(57)

واحد آموزش اتاق تبریز با همکاری واحد فاوای این اتاق روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ اولین و دومین جلسه دوره آموزشی بازاریابی دیجیتالی اتاق بازرگانی تبریز را بصورت مجازی برگزار نمودند.

سه شنبه 23 ارديبهشت 1399
کارگاه آموزشی تبیین قوانین  و مقررات سازمان تامین اجتماعی با محوریت امور بیمه شدگان و مستمری ها در محل اتاق تبریز برگزار شد.

کارگاه آموزشی تبیین قوانین و مقررات سازمان تامین اجتماعی با محوریت امور بیمه شدگان و مستمری ها در محل اتاق تبریز برگزار شد.

(42)

این کارگاه آموزشی با حضور کارشناسان ارشد سازمان تامین اجتماعی محمد حسین یکانی رئیس اداره بیمه شدگان و ناصر جلالی نیا رئیس اداره مستمری و با حضور نمایندگان واحد های تولیدی و صنعتی و خدماتی در محل اتاق تبریز برگزار شد.

دوشنبه 28 بهمن 1398
کارگاه دو روزه آشنایی با تجارت عراق در اتاق تبریز برگزار شد.

کارگاه دو روزه آشنایی با تجارت عراق در اتاق تبریز برگزار شد.

(122)

با توجه به بازارهای بکر وفضای مناسب برای ورود به بازارعراق برای واحدهای تولیدی وصنعتی استان واحد آموزش اتاق بازرگانی تبریز کارگاه دوروزه آشنایی با تجارت عراق با تدریس مهدی نجات نیا رایزن پیشین بازرگانی سفارت جمهوری اسلامی ایران درعراق رابرای فعالان اقتصادی استان برگزار نمود.

پنجشنبه 18 مهر 1398
کارگاه آموزشی آشنایی با تجارت روسیه

کارگاه آموزشی آشنایی با تجارت روسیه

(131)

پیرو امضاء موافقت نامه تجارت ترجیحی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایجاد فضای مناسب صادراتی با کشور های عضو این اتحادیه و بنا به ضرورت و بهره مندی از ظرفیت های ایجاد شده برای بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی و صنعتی استان، واحد آموزش اتاق تبریز کارگاه آموزشی آشنایی با تجارت روسیه را با حضور دکتر مجتبی موسویان، مدیر کل تحول، نوسازی و فن آوری اطلاعات سازمان توسعه تجارت ایران در محل اتاق تبریز برگزار نمود.

چهارشنبه 10 مهر 1398
کارگاه آموزشی اعتبارات اسنادی  LC و مقررات حاکم بر آن در اتاق تبریز برگزار شد.

کارگاه آموزشی اعتبارات اسنادی LC و مقررات حاکم بر آن در اتاق تبریز برگزار شد.

(260)

از سلسله مباحث آموزشی قواعد بازرگانی ، "کارگاه آموزشی اعتبارات اسنادی LC و مقررات حاکم بر آن "روز پنجشنبه مورخ 1397/03/10 در محل اتاق بازرگانی تبریز تشکیل یافت.

شنبه 12 خرداد 1397
دوره آموزشی تجارت بین الملل در اتاق تبریز برگزار شد.

دوره آموزشی تجارت بین الملل در اتاق تبریز برگزار شد.

(491)

دوره تکمیلی تجارت بین الملل از سری دوره های آموزشی اتاق تبریز برای اعضاء برگزار شد.

پنجشنبه 30 آذر 1396